Jako jedyna polska spółka należymy do międzynarodowej organizacji Corporate Finance International, która zrzesza czołowe firmy doradcze zajmujące się transakcjami fuzji i przejęć. Dzięki członkostwu w CFI zapewniamy klientom dostęp do inwestorów na całym świecie i możliwość ekspansji na zagranicznych rynkach.

Doradcy należący do CFI zajmują się obsługą transakcji o wartości 10 – 200 mln euro. Klientami firm należących do CFI są przedsiębiorstwa rodzinne, spółki giełdowe, fundusze private equity oraz inwestorzy finansowi.

Arleu Aloisio Anhalt

Tel: +55 11 3500 5555
arleu.anhalt@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/brazil/

Tõnis Kons

Tel: +371 67 280 784
tonis.kons@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/baltics/

Jean-Marc Teurquetil

Tel: +33 1 4413 8801
jeanmarc.teurquetil@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/france/

Stephanie Brinkmann

Tel: +49 211 137 07 40
stephanie.brinkmann@thecfigroup.com

www.helbling.de

Gabor Ezsol

Tel: +36 1 374 0934
gabor.ezsol@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/hungary-romania/

Raj Shroff

Tel: +91 22 6115 5000
raj.shroff@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/india/

Ludovico Mantovani

Tel: +39 02 834 5551
ludovico.mantovani@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/italy/

Tõnis Kons

Tel: +371 67 280 784
tonis.kons@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/baltics/

Karolis Rukas

Tel: +370 52 487677
karolis.rukas@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/baltics/

Roel ter Steeg

Tel: +31 621 234 156
roel.tersteeg@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/netherlands/

João Santos

Tel: +351 21 481 8390
joao.santos@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/portugal/

Gabor Ezsol

Tel: +36 1 374 0934
gabor.ezsol@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/hungary-romania/

Carlos Parames

Tel: +34 91 566 2444
carlos.parames@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/spain/

Jonas Brogardh

Tel: +46 708 18 55 61
jonas.brogardh@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/sweden/

Malte Jantz

Tel: +41 79 366 61 14
malte.jantz@thecfigroup.com

www.helbling.ch

Geraint Rowe

Tel: +44 845 643 5500
geraint.rowe@thecfigroup.com

www.thecfigroup.com/country/united-kingdom/

Matt Jamison

Tel: +1 248 223 3368
matt.jamison@thecfigroup.com

www.pmcf.com

Jak możemy pomóc?

We use cookies to improve the browsing experience. more information

Enabling these cookies is not strictly necessary for the website to work but it will provide you with a better browsing experience. You can delete or block these cookies, but if you do that some features of this site may not work as intended. The cookie-related information is not used to identify you personally and the pattern data is fully under our control. These cookies are not used for any purpose other than those described here.

Close