Jako jedyna polska spółka należymy do międzynarodowej organizacji Corporate Finance International, która zrzesza czołowe firmy doradcze zajmujące się transakcjami fuzji i przejęć. Dzięki członkostwu w CFI zapewniamy klientom dostęp do inwestorów na całym świecie i możliwość ekspansji na zagranicznych rynkach.

Doradcy należący do CFI zajmują się obsługą transakcji o wartości 10 – 200 mln euro. Klientami firm należących do CFI są przedsiębiorstwa rodzinne, spółki giełdowe, fundusze private equity oraz inwestorzy finansowi.

Arleu Aloisio Anhalt

Tel: +55 11 98336 4930
arleu.anhalt@thecfigroup.com

www.tfcfbrazil.com

Bill Rogers

Tel: +1 416 619 9920
bill.rogers@thecfigroup.com

www.cccinvestmentbanking.com

Pablo D’Agliano

Tel: +569 7748 3974
pablo.dagliano@thecfigroup.com

www.providence-cf.com

Tõnis Kons

Tel: +372 501 5640
tonis.kons@thecfigroup.com

www.keystoneadvisers.et

Jean-Marc Teurquetil

Tel: +33 1 4413 8801
jeanmarc.teurquetil@thecfigroup.com

www.athema.eu/en

Stephanie Brinkmann

Tel: +49 211 137 07 40
stephanie.brinkmann@thecfigroup.com

www.helbling.de

Raj Shroff

Tel: +91 22 6115 5000
raj.shroff@thecfigroup.com

www.aarayaa.com

Alessandro Martinoni

Tel: +39 39 02 885 8801
alessandro.martinoni@thecfigroup.com

www.tipspa.it

Tõnis Kons

Tel+372 501 5640
tonis.kons@thecfigroup.com

www.keystoneadvisers.lv

 

Karolis Rukas

Tel: +370 52 487677
karolis.rukas@thecfigroup.com

www.keystoneadvisers.lt

Roel ter Steeg

Tel: +31 621 234 156
roel.tersteeg@thecfigroup.com

www.mbcf.nl/en

João Santos

Tel: +351 21 481 8390
joao.santos@thecfigroup.com

www.tradinveste.com

Jorge Vasallo

Tel: +34 91 791 47 55
jorge.vasallo@thecfigroup.com

www.en.arcanogroup.com

Andreas Stenback

Tel: +46 8 545 680 88
andreas.stenback@thecfigroup.com

www.keystone.se

Malte Jantz

Tel: +41 79 366 61 14
malte.jantz@thecfigroup.com

www.helbling.ch

Geraint Rowe

Tel: +44 845 643 5500
geraint.rowe@thecfigroup.com

www.gambitcf.com

Matt Jamison

Tel: +1 248 223 3368
matt.jamison@thecfigroup.com

www.pmcf.com

Jak możemy pomóc?

Email

Stosujemy pliki cookies, aby poprawić jakość korzystania z serwisu. więcej informacji

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych serwisu, a szczególnie poprawy jakości korzystania z serwisu. Umożliwienie zapisywania cookies nie jest konieczne do używania serwisu. Uzytkownik może zablokować korzystanie z cookies, strona internetowa może wtedy jednak nie działać prawidłowo.

Zamknij