Tworzymy doskonałe warunki do rozwoju kariery w bankowości inwestycyjnej. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści łączący praktyczną wiedzę o polskim rynku ze znajomością najlepszych międzynarodowych praktyk. Poszukujemy osób silnie zmotywowanych do dalszego rozwoju zawodowego, gotowych do podejmowania wyzwań i posiadających znakomite umiejętności analityczne i komunikacyjne.

Zapraszamy do współpracy osoby posiadające doświadczenie w bankowości inwestycyjnej, jak również zachęcamy studentów ostatnich lat studiów ekonomicznych lub o zbliżonym profilu do odbycia stażu w naszej firmie.

Obecnie aktywnie poszukujemy osoby na stanowisko analityka, którego zakres obowiązków będzie obejmować, między innymi:

  • research’e ilościowe i jakościowe oraz analizy rynkowe i branżowe;
  • poszukiwanie celów akwizycyjnych / potencjalnych inwestorów;
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji ofertowej oraz projektowej (prezentacji, teaser-ów, profilów spółek, memorandów informacyjnych);
  • wsparcie w przygotowywaniu modeli finansowych i wycen;
  • wsparcie w przygotowywaniu, obsłudze i realizacji procesów due diligence;
  • udział w przygotowywaniu raportów z zakresu corporate finance.

Wymagania:

  • 1-3 letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w obszarze corporate finance/M&A;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint);
  • biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową oraz sprawne przygotowywanie materiałów i prezentacji.

Jeśli jesteś osobą, która z zaangażowaniem podchodzi do powierzanych obowiązków, rozwiązujesz problemy w sposób kreatywny, a jednocześnie potrafisz pracować w zespole i pod presją czasu, to być może czekamy właśnie na Ciebie. Oferujemy pełne zatrudnienie na pozwalające na:

  • zdobycie doświadczenia pod okiem doświadczonych bankowców w jednym z najlepszych butików Corporate Finance w Polsce;
  • uczestnictwo w ciekawych i prestiżowych projektach doradczych dla firm działających w różnych sektorach gospodarki;
  • rozwój w obszarze bankowości inwestycyjnej.

Wymagane dokumenty:

  • CV w języku angielskim;
  • List motywacyjny w języku angielskim;
  • Przygotowany jednostronicowy profilu informacyjny wybranej spółki notowanej na GPW w języku angielskim (PowerPoint).

Zainteresowanych prosimy o kontakt