Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych zespołów specjalizujących się w fuzjach i przejęciach w Polsce. Nasi partnerzy posiadają ponad 20 lat doświadczenia przy realizacji transakcji kupna i sprzedaży firm.

Od 2007 roku tworzymy spójny i zgrany zespół, który stale rozbudowujemy. Potrafimy  prowadzić najbardziej złożone i czasochłonne transakcje, podejmować największe wyzwania na rynkach finansowych i skutecznie wspierać klientów na każdym etapie prowadzenia projektu.

Dominik Olszewski

Dominik Olszewski

Partner Zarządzający

Współzałożyciel Saski Partners. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej zdobyte w pracy dla międzynarodowych instytucji finansowych. Doradzał przy realizacji ponad 50 projektów z zakresu fuzji i przejęć oraz pozyskiwania kapitału. Specjalizuje się w projektach dla sektora produkcji przemysłowej, energetyki, IT i logistyki.

T: [48] 603 605 555
mail: dominik.olszewski@saskipartners.pl

Adam Borowski

Adam Borowski

Partner

W Saski Partners od 2015 roku. Posiada kilkuletnie doświadczenie transakcyjne zdobyte w PricewaterhouseCoopers (PwC), gdzie jako senior associate doradzał klientom przy transakcjach fuzji i przejęć. Wcześniej pracował jako analityk w departamencie Anti-Money Laundering (AML) w Citibank International. Adam jest partnerem w Saski Partners od 2019 roku.

T: [+48] 601 177 702
mail: adam.borowski@saskipartners.pl

Marzena Gąsiorek-Nagórka

Marzena Gąsiorek-Nagórka

Doradca

Współpracę z Saski Partners rozpoczęła w 2013 roku. Rozpoczęła karierę w Ministerstwie Skarbu Państwa. Później w Banku Handlowym (Citigroup) współzarządzała zespołem do spraw relacji z klientami strategicznymi. W CA IB Financial Advisers (UniCredit) nadzorowała transakcje na rynkach kapitałowych, a następnie w KBC Securities kierowała zespołem odpowiedzialnym za transakcje fuzji i przejęć.