Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych zespołów specjalizujących się w fuzjach i przejęciach w Polsce. Członkowie naszego zespołu zarządzającego posiadają ponad 20 lat doświadczenia przy realizacji transakcji kupna i sprzedaży firm.

Od 2007 roku tworzymy spójny i zgrany zespół, który stale rozbudowujemy. Potrafimy  prowadzić najbardziej złożone i czasochłonne transakcje, podejmować największe wyzwania na rynkach finansowych i skutecznie wspierać klientów na każdym etapie prowadzenia projektu.

Dominik Olszewski

Dominik Olszewski

Partner Zarządzający

Współzałożyciel Saski Partners. Posiada ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej zdobyte w pracy dla międzynarodowych instytucji finansowych. Doradzał przy realizacji ponad 50 projektów z zakresu fuzji i przejęć oraz pozyskiwania kapitału. Specjalizuje się w projektach dla sektora produkcji przemysłowej, energetyki, IT i logistyki.

T: [48] 603 605 555
mail: dominik.olszewski@saskipartners.pl

Hubert Huruk

Hubert Huruk

Partner

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej zarówno w Polsce, jak i w innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej, które zdobył w PwC, KPMG oraz Erste Polska kierując w nich zespołami M&A oraz Corporate Finance. Doradzał przy kilkudziesięciu projektach z zakresu zarówno fuzji i przejęć, jak i finansowania kapitałowego, dłużnego oraz mezzanine.

T: [+48] 603 068 209
mail: hubert.huruk@saskipartners.pl

Piotr Chorzewski

Piotr Chorzewski

Partner

Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej, zdobyte w Polsce oraz w Finlandii, gdzie pracował w Danske Bank oraz był współzałożycielem Grupy Taaleri. Specjalizuje się w transakcjcach w branży spożywczej oraz przetwórstwa przemysłowego. Zdobył szerokie doświadczenie biznesowe na stanowiskach menadżerskich m,in. w telekomunikacji, logistyce, handlu detalicznym.

T: +[48] 607 196 987
mail: piotr.chorzewski@saskipartners.pl

Gary Lewis

Gary Lewis

Partner

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze finansowym, w tym 12 lat w bankowości inwestycyjnej w międzynarodowych instytucjach takich jak Nomura i Goldman Sachs, w których realizował transakcje głównie na rynakch wschodzących. Doradzał przy ponad 100 transakcjach o wartości powyżej 30 mld USD. Założyciel SGFG Ltd. (UK) firmy doradczej stowarzyszonej z Saski Partners od 2018 roku.

mail: gary.lewis@saskipartners.pl

Marzena Gąsiorek-Nagórka

Marzena Gąsiorek-Nagórka

Dyrektor

Współpracę z Saski Partners rozpoczęła w 2013 roku. Rozpoczęła karierę w Ministerstwie Skarbu Państwa. Później w Banku Handlowym (Citigroup) współzarządzała zespołem do spraw relacji z klientami strategicznymi. W CA IB Financial Advisers (UniCredit) nadzorowała transakcje na rynkach kapitałowych, a następnie w KBC Securities kierowała zespołem odpowiedzialnym za transakcje fuzji i przejęć.

T: [+48] 600 200 126
mail: marzena.nagorka@saskipartners.pl