Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych zespołów specjalizujących się w fuzjach i przejęciach w Polsce. Każdy z partnerów zarządzających posiada 20 lat doświadczenia przy realizacji transakcji kupna i sprzedaży firm.

Od 2007 roku tworzymy spójny i zgrany zespół, który stale rozbudowujemy. Potrafimy  prowadzić najbardziej złożone i czasochłonne transakcje, podejmować największe wyzwania na rynkach finansowych i skutecznie wspierać klientów na każdym etapie prowadzenia projektu.

Dominik Olszewski

Dominik Olszewski

Partner Zarządzający

Współzałożyciel Saski Partners. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej zdobyte w pracy dla międzynarodowych instytucji finansowych. Doradzał przy realizacji ponad 50 projektów z zakresu fuzji i przejęć oraz pozyskiwania kapitału. Specjalizuje się w projektach dla sektora produkcji przemysłowej, energetyki i logistyki.

Przed założeniem Saski Partners pracował w zespołach bankowości inwestycyjnej w InvestmentBank Austria, Schroders, Citigroup w Warszawie jak i Londynie. Był szefem warszawskiego zespołu fuzji i przejęć w Banku Handlowym, a następnie wspólnie z Tomaszem Pasiewiczem kierował zespołem bankowości inwestycyjnej Citigroup w Polsce.

T: [48] 603 605 555
mail: dominik.olszewski@saskipartners.pl

Tomasz Pasiewicz

Tomasz Pasiewicz

Partner Zarządzający

Współzałożyciel Saski Partners. W dwudziestoletniej karierze w bankowości inwestycyjnej doradzał przy ponad 50 projektach z zakresu fuzji i przejęć, finansowania na rynku akcji i obligacji. Specjalizuje się w transakcjach dla sektora finansowego,  telekomunikacyjnego, IT i dóbr konsumpcyjnych.

Przed założeniem Saski Partners doświadczenie zdobywał w Warszawie i Londynie pracując w banku inwestycyjnym Schroders i Citigroup. W warszawskim oddziale Citigroup wspólnie z Dominikiem Olszewskim kierował zespołem bankowości inwestycyjnej.

T: [+48] 601 380 721
mail: tomasz.pasiewicz@saskipartners.pl

Adam Borowski

Adam Borowski

Partner

W Saski Partners od 2015 roku. Posiada kilkuletnie doświadczenie transakcyjne zdobyte w PricewaterhouseCoopers (PwC), gdzie jako senior associate doradzał klientom przy transakcjach fuzji i przejęć. Wcześniej pracował jako analityk w departamencie Anti-Money Laundering (AML) w Citibank International.

T: [+48] 601 177 702
mail: adam.borowski@saskipartners.pl

Marzena Gąsiorek-Nagórka

Marzena Gąsiorek-Nagórka

Doradca

Współpracę z Saski Partners rozpoczęła w 2013 roku. W swojej długoletniej karierze w bankowości inwestycyjnej doradzała przy wielu ofertach publicznych oraz transakcjach fuzji i przejęć. Rozpoczęła karierę w Ministerstwie Skarbu Państwa, a następnie pracowała w zespole bankowości inwestycyjnej Schroders. Później w Banku Handlowym (Citigroup) współzarządzała zespołem do spraw relacji z klientami strategicznymi. W CA IB Financial Advisers (UniCredit) nadzorowała transakcje na rynkach kapitałowych, a następnie w KBC Securities kierowała zespołem odpowiedzialnym za transakcje fuzji i przejęć.